Duvar Kağıdı Dekorasyon

Duvar Kağıdı Dekorasyon

Evlerimizin duvarlarının hem temizlik bakımından, hem akustik faydaları açısından hem de uzun ömürlü olmaları nedeniyle duvar kağıdı ile kaplatılmaları dekorasyon çeşitliliği olarak göze önüne çıkmaktadır.

Geçmişten günümüze gidip gelmek istiyorsanız ve ince dokunuşlarla mekanlarınızı değiştirmek istiyorsanız kendinize özel duvar kağıdı modellerini yaptırabilirsiniz. Modern dünyayı da içinde barındıran duvar kağıtları sizlere geleceğe de taşımaktadır.

Özellikle evlerin belirli bölümleri bizler için çok önemlidir, salon için duvar kağıtları düz desenli duvar kağıtları düşünebilirsiniz, oturma odası için duvar kağıtları biraz daha spor modelleri düşünüp taş desenli duvar kağıtları düşünebilirsiniz, özellik tv ünitesi arkası duvar kağıtları modelleri taş desenli ve çiçek desenli duvar kağıtları trendler arasındadır, yatak odası duvar kağıdı modelleri için ise biraz daha soft modeller düşünebilirsiniz. Çoçuk odası duvar kağıdı modelleri için ise erkek çocuk için duvar kağıtları arabalı, süper kahramanlı duvar kağıtları olabilir, kız çocuk odası için duvar kağıdı modelleri ise bebekli, kalpli, çizgi film kahramanlı duvar kağıtları düşünülebilir. Mekanlarınızı baştan sona değiştiren duvar kağıtları arasında vinli duvar kağıtları en çok tercih edilen duvar kağıdıdır. Ofislerde, bayan kuaförlerinde, erkek kuaförlerinde, sinemalarda ve evlerde uygulayabileceğiniz çeşitli duvar kağıtları ile mekanlarınıza zenginlik katabilirsiniz. Damask desenli duvar kağıtları baktığımızda çok eski geçmişi olan perdelerinizde, koltuklarınızda bulunmaktadır bunu duvar kağıtları ile entegre edebilirsiniz. Düğün salonu, okul ve yurtlar gibi geniş ferah mekanlarda farklı desenlerde uygulanırsa çok güzel sonuçlar elde edilmektedir.

Duvar kağıdı usta fiyatları kullanılacak olan malzeme cinsine, kaplanması istenen duvar metrekare alanına ve duvarın yapısına göre çeşitlilik arz etmektedir.

Sizde ev ofis işyeri büro tarzı mekanlarınız için sitemizde kataloglar bölümünden uygun duvar kağıdı modelini seçerek bizi arayabilir ve uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Örnek Uygulamalar