Gergi Tavan Kaplama

Gergi Tavan Kaplama

Gergi tavan estetiği ya da özgün tavan tasarımına sahip mekanlar oluşturmak için, sınırsız görseller kullanılabilen modern bir tasarım alternatifi sunmaktadır. Kullanılması istenen malzeme özellikleri ve tercih edilecek gergi tavan modeli. Gergi tavan uygulamalarında; özel lake kumaş kaplamadan aydınlatma dahil ışıklandırmalı modellere kadar faklı görsellik sağlayacak çok geniş bir model skalası bulunmaktadır.

Gergi tavan uygulamalarıyla; ister yaşam alanı olsun ister iş alanı, ister sağlık ve spor tesisi olsun ister bir kütüphane; her mekan mevcut halinden çok daha çekici ve keyif verici hale gelmektedir. Hayallerin duvar ve tavanlara yansımasını sağlayan gergi tavan modelleriyle mekanlar çok daha dinamik bir hale gelmektedir.

Uzmanlığımız olan gergi tavan uygulamalarıyla pek çok gergi tavan modellerini müşterimizin talebine bağlı olarak, ürün ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak en önemli hedefimizdir. Bu nedenle; gergi tavan fiyatları oluşturma konusunda; müşterilerin istek ve bütçelerini zorlamayacak planlar sunmaktayız.

Örnek Uygulamalar